Aktivuj svoji duchovní DNA

sobota – neděle
9:30 – 17:00

Pochopíš sám sebe a ve svém životě začneš dělat změny v souladu s Božím plánem.
Autorský kurz spojuje numerologii, prožitek tvořením a je inspirovaný Kryonem a jeho učením.

AM_logo_heart_gold

DNA je nositelem informací i energie naší spirituality

Také tě někdy napadá, proč tady jsi? Čeho máš ve svém životě dosáhnout? Chceš nápovědu, jakým směrem se vydat? V kurzu Aktivuj svoji duchovní DNA nahlédneš do podstaty bytí.

Naše kódující DNA, která nese informaci, tvoří pouhá 3 % genomu. Zbylých 97 % je nekódující, odpadní DNA, a tuto schopnost podle vědců nemá. Proč v sobě máme něco prázdného? Ukrývá se tam něco? A jak toho můžeme využít?

Jestliže odpadní DNA z genomu odstraníme, má to negativní důsledky. Evidentně tedy nějakou funkci má, jen to není vidět.

Kryon to vysvětluje takto: ODPADNÍ DNA = ENERGIE NAŠI SPIRITUALITY.

V kurzu spojuji Kryona, kvantové pole, numerologii a prožitek tvořením.

AM_logo_heart_gold

V kurzu spojuji Kryona, kvantové pole, numerologii a prožitek tvořením

Kdo tě bude provázet

Jsem Andrea Máčalíková, terapeutka a lektorka transformačních kurzů. Kvantování jsem se naučila od Richarda Barletta, autora techniky a mistra vnitřní transformace.

Kurz Aktivuj svoji duchovní DNA ke mně přišel poté, co jsem si ho nakvantovala. Chtěla jsem vytvořit něco speciálního, co by ti umožnilo jít do hlubokého prožitku a spojit se se svou podstatou. V tomhle kurzu nekvantujeme, ale ladíme se na kvantové pole, z kterého přijímáme informace, jak si danou vrstvu aktivovat.

Aktivuješ 12 vrstev své duchovní DNA a vytvoříš si originální mandalu

Tvé duchovní DNA má 12 vrstev a my je všechny postupně ohmatáme, očicháme a pronikneme do každé jednotlivé vrstvy. Necháme se jí ovívat a proudit skrze nás.

Očekávej trochu teorie a hodně praxe. Nebudeme pracovat ve dvojicích, jak znáš z mých dalších kurzů, ale každý sám za sebe.

Pronikneme i do numerologie. Protože to, že je vrstev 12, má svůj důvod. Každá vrstva je pro naše lidské vnímání očíslovaná a to také bude vypovídat o funkci dané vrstvy.

Vyrobíš si speciální mandalu – přesně pro tento účel. Nejlépe si totiž pamatuješ a zpětně si znovu dokážeš vybavit to, do čeho vložíš emoce. Budeš malovat na plátno 30×30 cm tečkovací technikou. Pokaždé, když se na ni podíváš, rozproudí v tobě další a další rozpomenutí.

AM_logo_heart_gold

V kurzu zažiješ neočekávatelné a dovolíš si najít své Mistrovství

Jak kurz probíhá

AM_logo_heart_gold

Na dění kolem sebe se po kurzu začneš dívat s větším nadhledem

Délka a cena kurzu

Kurz je vždy dvoudenní. Začíná v sobotu a končí v neděli. Od 9:30 h do 17 h (v neděli končíme kolem 15 h, někdo i později).

Počet míst je omezený na 20 krásných duší, se kterými se ráda potkám.

Cena kurzu je 5. 800 Kč

Termíny kurzu: 14. – 15. 5. 2022
Místo: Komunitní centrum Jasoň, Putimská 716, Praha 12

Po odeslání přihlášky ti zašlu e-mail s dalšími informacemi a fakturou. Bližší informace ke kurzu dostaneš týden před termínem.

ODESLÁNÍM FORMULÁŘE SOUHLASÍM SE SKUTEČNOSTÍ, ŽE TECHNIKY PREZENTOVANÉ V PRODUKTU NESLOUŽÍ KE STANOVENÍ DIAGNÓZY, OŠETŘENÍ NEBO LÉČBĚ JAKÉKOLIV NEMOCI ČI PSYCHICKÉ PORUCHY ANI JE NIJAK NENAHRAZUJÍ. ROZUMÍM, ŽE JAKÁKOLIV INFORMACE OBSAŽENÁ V PRODUKTU NENÍ ZAMÝŠLENA JAKO DOPORUČENÍ K PŘERUŠENÍ ČI UKONČENÍ MÉ PŘÍPADNÉ LÉČBY, JAKOŽTO I VYNECHÁNÍ PŘEDEPSANÉ MEDIKAMENTACE.

Přidej se k tisícovce mých spokojených kurzistů
a objev svou podstatu a skrytý potenciál

AM_logo_heart_gold

Co by tě ještě mohlo zajímat

Proč zrovna mandala?
V každém z nás spustí individuální mandala jedinečný proces – nastartuje změnu, kterou v danou chvíli potřebujeme, na kterou jsme právě připraveni. Tvá mandala zachycuje všech 12 vrstev tvé DNA. Tyto vrstvy poukazují na určité oblasti. Nesou s sebou dávnou minulost, vznik naší duše, karmické záležitosti, životní lekce, božství atd. Mandala odemyká tvé skryté potenciály a dává ti možnost je začít žít.

Musím před kurzem něco umět?
Nemusíš umět vůbec nic. Je to účinná, univerzální, snadno osvojitelná a použitelná metoda.
Důležité je mít otevřené srdce k novým informacím a chtít na sobě pracovat a změnit svoji realitu.

Mám další dotaz.
Napiš mi – kontaktní formulář.

AM_logo_heart_gold

Oprosti se od karmy minulých životů a vydej se na svůj duchovní růst