Kurzy kvantování pro tebe

Postav se do své síly

Online kurz, který uzdraví tvé vztahy
Možná už víš, že tvé vztahy se nezlepší změnou druhého člověka, ale pouze tak, že změníš sám sebe. Pracuješ na tom, ale zatím to nemáš úplně zvládnuté. V kurzu se podíváme na zásadní vztahy, které nás utvářejí: Já – máma – táta, abychom změnili naučené stereotypy, uzdravili vztah vůči sobě a vyladili vztahy s druhými. Naučíš se základy práce v kvantovém poli, techniku Dvou bodů a techniku kvantového zpracování jakéhokoliv svého problému. Zapojíš automatickou kresbu, myšlenkovou mapu a osvojíš si základy EFT.

Kvantování srdcem

Online kurz, který otevře tvé srdce
Jednoduchou technikou se naučíš, jak otevřít své srdce, aby dokázalo zářit na silných frekvencích a přitáhnout do reality to, po čem toužíš. Začneš vnímat, co je pro tebe správné. Osvojíš si 21 tranformačních frekvencí a práci v kvantovém poli díky technice dvou bodů. Dokážeš transformovat jakoukoliv oblast svého života – vztahy s partnerem i dětmi, přitáhneš si hojnost i práci snů. Překonáš svá omezení a uvidíš, že všechno je možné. Je to jen na tobě.

Aktivuj svoji duchovní DNA

Autorský kurz inspirovaný Kryonem a jeho učením
Také tě někdy napadá, proč tady jsi? Čeho máš ve svém životě dosáhnout? Chceš nápovědu, jakým směrem se vydat? V kurzu Aktivuj svoji duchovní DNA nahlédneš do podstaty bytí.Tvé duchovní DNA má 12 vrstev a my postupně pronikneme do každé z nich. Necháme se jí ovívat a proudit skrze nás. Kurz je prožitkový – vyrobíš si speciální mandalu přesně pro tento účel. Nejlépe si totiž pamatuješ a zpětně si dokážeš znovu vybavit to, do čeho vložíš své emoce.

Flow hojnosti

Připravuji…