Kvantování srdcem

online kurz

Vše je možné, pokud si to dovolíš

V kurzu tě naučím, jak si přát ze srdce. V současné době probíhá online formou. Zapiš se na čekací listinu a já ti dám vědět, až kurz spustím.

AM_logo_heart_gold

Otevři své srdce a přitáhni si vytouženou realitu

Kdo tě bude provázet

Naše srdce funguje jako magnet. K tvoření vysněné reality, neboli zákonu rezonance, stačí, když ho otevřeš. Vypadá to jednoduše, ale naše hlava a zažité vzorce nám v tom často brání.

Jsem Andrea Máčalíková, terapeutka a lektorka transformačních kurzů. Kvantování jsem se naučila od jejího autora a mistra vnitřní transformace Richarda Barletta. Zpočátku mi to vůbec nešlo, ale nyní ho sama s úspěchem používám každý den. A naučím to i tebe.

V Kvantování srdcem ti představím jednoduchou technikou Dvou bodů, kterou rozzáříš své srdce na silných frekvencích a začneš si tvořit novou realitu.

AM_logo_heart_gold

Začni žít podle toho, jak to cítíš ty

Práce na sobě je cesta a je těžké vyznat se v tom, co je pro nás správné. V kurzu se naučíš vnímat svá přání a přitáhnout si je do reality na vibrační úrovni. Vytvoříš si silný záměr a podpoříš ho kvantováním a konkrétními kroky, které ti život sám nabídne.

Co se naučíš: 

AM_logo_heart_gold

Základní kvantovou teorii ti vysvětlím jednoduchou a hravou formou

Jak online kurz probíhá

Na začátku kurzu si napíšeš scénář svého života a představíš si, jak vypadá tvůj ideální den a život po kurzu. Společně dáme dohromady kvalitní záměry, a ty je postupně začneš realizovat.

Během kurzu si budeš průběžně zapisovat své myšlenky, poznámky a informace, které ti přijdou zajímavé. Ukotvíš se v práci v kvantovém poli a budeš nastavovat svoji realitu díky jednoduchým krokům.

Po kurzu tvá transformace nekončí, ale pokračuje. Ve svém životě pocítíš opět hravost a radost, kterou jsme všichni zažívali třeba v létě o prázdninách – dny, kdy nic nemusíš, jen se chodíš koupat a mlsáš zmrzlinu.

AM_logo_heart_gold

Vytvoř si život, po kterém tvé srdce touží

Tajně si přeješ změnu? Nalaď se na sebe, uchop svou tvořivou sílu a transformuj svůj život. 

Kurz začíná 7. 2. 2022 

Cena kurzu je 9. 800 Kč včetně DPH

ODESLÁNÍM FORMULÁŘE SOUHLASÍM SE SKUTEČNOSTÍ, ŽE TECHNIKY PREZENTOVANÉ V PRODUKTU NESLOUŽÍ KE STANOVENÍ DIAGNÓZY, OŠETŘENÍ NEBO LÉČBĚ JAKÉKOLIV NEMOCI ČI PSYCHICKÉ PORUCHY ANI JE NIJAK NENAHRAZUJÍ. ROZUMÍM, ŽE JAKÁKOLIV INFORMACE OBSAŽENÁ V PRODUKTU NENÍ ZAMÝŠLENA JAKO DOPORUČENÍ K PŘERUŠENÍ ČI UKONČENÍ MÉ PŘÍPADNÉ LÉČBY, JAKOŽTO I VYNECHÁNÍ PŘEDEPSANÉ MEDIKAMENTACE.

Přidej se k tisícovce mých spokojených kurzistů
a nakvantuj si třeba vyšší plat nebo hodinovku

AM_logo_heart_gold
AM_logo_heart_gold

Kurz je okamžitě aplikovatelný

“Kurz je velice praktický a do života okamžitě aplikovatelný, což je k nezaplacení. 
Je přímou cestou, jak se dostat k jádru pudla a neztrácet drahocenný čas plácáním se v různých obavách, titěrnostech, rodinných anamnézách a osobních limitech. Chcete-li být o tunu lehčí od svých mentálních, emocionálních ale i fyzických zátěží.
Ze srdce vřele doporučuji.” – 
Vlasta K.

AM_logo_heart_gold

Bezkonkurenční péče

“Kvantovka v Tvém podání je jasná, srozumitelná. Kurzy máš plné informací, praktických tréninků a inspirací. 
Chci poděkovat za péči o absolventy kurzů, ta je bezkonkurenční. Nejen během kurzu, ale i po ukončení ve skupinách. Andy díky.”
– 
Ivana Š.

AM_logo_heart_gold

Přestala jsem kouřit

“Dlouho jsem hledala u koho začít s kvantovkou. Andrejka byla jasna volba. Každý její kurz mě velmi posová, jak v osobním životě, tak v práci na sobě. Čistící kurz mě zbavil kouřeni ze dne na den. Pomohl mi srovnat vztahy a posunul mě dál v kariéře. Techniky používám stále jak pro sebe, tak své známé. Je to proste pecka jak to funguje️.”
Kateřina K.

Ukázka z živého kurzu:

AM_logo_heart_gold

Nespoléhej na náhody. Objev tvůrce. Sebe.