O mně

Pomohu ti změnit pohled na život a žít ho tak, jak to cítíš ty.

Jsem Andrea Máčalíková, terapeutka a lektorka transformačních kurzů. Pracuji pomocí metody kvantování, kterou jsem se naučila od jejího autora a mistra vnitřní transformace Richarda Barletta.

Ke kvantovému zpracování jakéhokoliv problému jsem se dostala přes vlastní vyhoření. Zpočátku mi kvantování vůbec nešlo a trvalo mi 2 měsíce, než jsem se ho naučila používat. Ale nevzdala jsem se.

Kvantování dnes úspěšně praktikuju každý den na sobě. Naučím to i tebe

Původně jsem fyzioterapeutka – pracovala jsem se seniory, s dětmi s postižením ve stacionáři, s běžnou populací, která má „běžné“ civilizační choroby. Během mé praxe jsem přemýšlela o tom, proč se klienti vracejí se svým onemocněním. Že se jim uleví pouze na chvíli. Unavovalo mě to. 

Chtěla jsem najít něco, co zdravotní problémy klientů vyřeší jednou pro vždy. V nemocnici se totiž pracovalo pouze na fyzické úrovni. Nikdo se na pacienty nepodíval holisticky, nevnímal tělo, duši i mysl jako jeden celek, neviděl tam ty spojitosti.

 

Začala jsem se zajímat o psychosomatiku a psychoterapii,
abych našla způsob, jak klientům trvale pomoci

Zkoumala jsem všechny směry, které vedly k tomu, aby klienti dokázali opustit své staré negativní vzorce, a tím pádem odcházeli uzdravení.

Objevila jsem techniku EFT, zajímavou odnož klasické psychologie a psychoterapie, která mi otevřela brány do světa práce s energiemi. Je to skvělá metoda, díky které uvidíš kvalitní výsledky. Ale trvá docela dlouho, než se s ní dostaneš k jádru věci. Hledala jsem proto něco rychlejšího.

Nechtěla jsem „trápit“ klienty zpracováváním bloků a strachů 4 hodiny v kuse. Chtěla jsem něco, co dokáže pomoct do 60 minut. Postupně jsem se zdokonalovala a pilovala své vlastní postupy a techniky, které mi pak pomáhaly při práci s klienty. 

Tyto zkratky ti předám na kurzech a ty si dokážeš pomoci i bez terapeutů

Získáš nástroje, díky kterým si vytvoříš život takový, jaký chceš. Odstraníš si negativní vzorce, bloky a vzpomínky. Vyřešíš příčinu svého problému a následně si nastavíš, jak to chceš nově mít.

Ulevíš si od bolesti zad, zbavíš se ekzému, přitáhneš si do života vytouženého partnera nebo třeba jen vždycky najdeš volné místo k parkování (a to se vždycky hodí).

 
AM_logo_heart_gold

Na mých kurzech zažiješ bezkonkurenční péči

„Kvantovka v tvém podání je jasná, srozumitelná. Kurzy máš plné informací, praktických tréninků a inspirací. Chci poděkovat za péči o absolventy kurzů, ta je bezkonkurenční. Nejen během kurzu, ale i po ukončení ve skupinách. Andy, díky.“
Ivana Š.

Kvantování je jednoduché a zvládneš ho i ty

Největším posunem na mé cestě byla technika Matrix Energetics od Dr. Richarda Bartletta, která mi dodala přesně to, co jsem potřebovala. Rychlost, jednoduchost, hravost.

A tak jsem spojila dva různé způsoby práce: EFT a kvantovou terapii dle Dr. Bartletta, doplnila je o mé vlastní zkušenosti, poznatky a techniky, které jsem získala díky praxi na sobě a během práce s klienty.

Dohromady to dává celek, kterému říkám Kvantování srdcem v Matrixu. Pojď se ho naučit a objev svou sílu