Postav se do své síly

8  týdenní online kurz
Začínáme: 11. 4. 2022

AM_logo_heart_gold

Změň své vztahy a změníš svůj život

Zvu tě do 60denního transformačního programu, během kterého se naučíš 4 mocné techniky a začneš žít život podle sebe.
V současné době probíhá online formou.
Podmínkou je mít absolvovaný kurz KS nebo minikurz KS (jeho placená varianta). 

AM_logo_heart_gold

Zpracuješ si vztahy já - máma, já - táta, já - já

Možná už víš, že tvé vztahy se nezlepší změnou druhého člověka, ale pouze tak, že změníš sám sebe. Pracuješ na tom, ale zatím to nemáš úplně zvládnuté.

V kurzu se podíváme na zásadní vztahy, které nás utvářejí: Já – máma – táta, abychom změnili naučené stereotypy, uzdravili vztah vůči sobě a vyladili vztahy s druhými.

Kdo tě bude provázet

Jsem Andrea Máčalíková, terapeutka a lektorka transformačních kurzů. Kvantování jsem se naučila od Richarda Barletta, autora techniky a mistra vnitřní transformace. Zpočátku mi to vůbec nešlo, ale nyní ho sama s úspěchem používám každý den. A naučím to i tebe.

V kurzu Postav se do své síly tě provedu 4 mocnými technikami – automatickou kresbou, myšlenkovými mapami, technikou EFT a kvantovým zpracováním toho, co už ti neslouží. Techniky ti pomohou objevit svou vnitřní sílu a zažívat pocit svobody ve vztazích.

Vyřešíš si vztah vůči sobě díky technice kvantové terapie

Co se naučíš:

AM_logo_heart_gold

Během 60 dní si projdeš osobní transformací
a odstraníš staré a nefunkční vzorce

Jak online kurz probíhá:

Každý den ode mě dostaneš e-mail a krátké a srozumitelné video návody. Kurz probíhá 8 týdnů s mojí osobní podporou ve FB skupině. Najdeš tam bezpečný prostor pro sdílení, inspiraci a podporu s ostatními kurzisty. 

Jednou týdně se sejdeme na živo na ZOOMu, abychom společně nacvičili některé techniky a také ti zodpovím dotazy. 

Skupina bude otevřená 24 měsíců, kdy se můžeš vracet k videím, lekcím a komentářům. Všechna videa najdeš i v členské sekci, kam máš přístup 24 měsíců.

Čeká tě 8 pracovních bloků:
1. BLOK (5 dní práce): Naučíš se kvantového zpracování jakéhokoliv problému a techniku Dvou bodů. Zapojíš automatickou kresbu, myšlenkovou mapu a osvojíš si základy EFT.

2. – 8. BLOK : Postupně budeš prohlubovat práci technikami z 1. bloku. Vstoupíš do vzpomínek, zvědomíš si vztah s rodičem nebo se sebou a zpracuješ nepotřebné bloky, vzpomínky a vzorce, které ti už neslouží. Podíváme se, proč vzniklo chronické onemocnění a jak si ho máš zpracovat. A nově se podíváme i na téma hubnutí.

AM_logo_heart_gold

Postav se do své síly a začni si tvořit láskyplné vztahy

Pojď si vyladit vztah s tím nejdůležitějším člověkem ve svém životě – sám se sebou. Transformuješ sebe a začneš si tvořit krásné vztahy s druhými. Začínáme  11. 4. 2022.

Na tohle se můžeš těšit:

Cena kurzu je 12 800 Kč.

Cenu uvádím s DPH. 

Pro platby ze zahraniční jsem plátcem DPH. DPH se automaticky přičte v objednávce dle konkrétní země.

ODESLÁNÍM FORMULÁŘE SOUHLASÍM SE SKUTEČNOSTÍ, ŽE TECHNIKY PREZENTOVANÉ V PRODUKTU NESLOUŽÍ KE STANOVENÍ DIAGNÓZY, OŠETŘENÍ NEBO LÉČBĚ JAKÉKOLIV NEMOCI ČI PSYCHICKÉ PORUCHY ANI JE NIJAK NENAHRAZUJÍ. ROZUMÍM, ŽE JAKÁKOLIV INFORMACE OBSAŽENÁ V PRODUKTU NENÍ ZAMÝŠLENA JAKO DOPORUČENÍ K PŘERUŠENÍ ČI UKONČENÍ MÉ PŘÍPADNÉ LÉČBY, JAKOŽTO I VYNECHÁNÍ PŘEDEPSANÉ MEDIKAMENTACE.

Přidej se k tisícovce mých spokojených kurzistů
a zažij ve vztazích volnost a radost

AM_logo_heart_gold

Kurz je okamžitě aplikovatelný

“Kurz je velice praktický a do života okamžitě aplikovatelný, což je k nezaplacení. 
Je přímou cestou, jak se dostat k jádru pudla a neztrácet drahocenný čas plácáním se v různých obavách, titěrnostech, rodinných anamnézách a osobních limitech. Chcete-li být o tunu lehčí od svých mentálních, emocionálních ale i fyzických zátěží.
Ze srdce vřele doporučuji.” – 
Vlasta K.

Získala jsem křídla

“Kvantování mi dalo křídla a Andrea jako lektor hodiny létaní. Je pravda, že pár těžkých mezipřistání v době kurzu bylo. Není vždy je lehké si vyčistit vše to, co si za spoustu let člověk nasyslí. Ale o to příjemnější je ten pocit, který člověk zažije v momentě absolutního ticha. Takže velké díky Andrej za navigaci. Věřím, že tyto kurzy nebyly poslední, které jsem u tebe absolvovala.” – Vladka J.

AM_logo_heart_gold

Odcházela jsem lehká jako pírko

“Přišla jsem do tohoto kurzu s obrovským balvanem plným křivd, pocitů viny, bolístek, zlosti a bezmoci. Odcházela jsem lehká jako pírko. Je neuvěřitelné, co vše máme ve své moci a tento kurz mi od základu změnil život. Techniky využívám často a vlastně se díky nim cítím mnohem sebevědoměji a bezpečněji, protože už vím jak sama sobě kdykoliv pomoci ať už se problém týká nemoci či emocí. Jsme bohové, co mohou kdykoliv měnit své nastavení, realitu a ani o tom nevíme. Vyčistit si vztah s tatínkem, mámou, sama se sebou mě neuvěřitelně osvobodilo. Samozřejmě následoval zbytek rodiny a všichni ti, s kterýma jsem měla spjaté nějaké křivdy a pocity viny. Bez tohoto zatížení se mi chodí po světě opravdu lehce. Cítím se čistá. Né již v nastavení oběti, ale tvůrce. Všem velice doporučuji a Tobě Andrejko ze srdce děkuji.” – Kamila D.

AM_logo_heart_gold

Co by tě ještě mohlo zajímat

Jak dlouho budu mít přístup do kurzu?
Kurz trvá měsíc, probíhá ve FB skupině a jednou týdně na Zoomu. Přístup do členské sekce, kde budou veškerá videa, a ty se k nim můžeš kdykoli vrátit, budeš mít 24 měsíců.

Funguje přístup ke kurzu i na mobilu?
Tento kurz není primárně určený ke sledování na mobilních telefonech. Na mobilních telefonech vždy využívejte internetový prohlížeč Chrome (Android) nebo Safari (iOS).

Mám technický dotaz.
Řešení nejčastějších technických problémů nalezneš na stránce Podpora. Jestli svou odpověď nenajdeš, napiš mi na e-mail: admin@cestavnitrnisvobody.cz.

Objev sílu, kterou v sobě máš, a žij život, po kterém toužíš